Find Results
Sections: Divisions: Week Ending: Show Cup Fixtures
Show in format suitable for cut-and-pasting to a word-processor.
Show in format (no details) suitable for cut-and-pasting to a word-processor.
Sat 25 Oct
SENIOR SECTION Senior Premier Division
Bedmond Sports and Social Club 3 - 4 Bovingdon
Habbijam, J
Hobson, GL
Penney, K
Bircham, L
Davis, BG (3)
Chipperfield Corinthians 1 - 4 Belstone
Beddall, S
Butler, D
Turner, D (3)
Hatfield Social 1 - 1 Cuffley
Coleman, H
Bostock, A
Hertford Heath 2 - 1 Lemsford
Ololade, N
Phillips, J
Letchworth Garden City Eagles 2 - 0 Standon and Puckeridge
Carthy, S
Coley, J
Sarratt 2 - 1 Sandridge Rovers
Shanahan, MP (2)
Green, J
Wormley Rovers 2 - 0 Whitwell
Lacey, G
Merson, B
SENIOR SECTION Senior Division One
AFC Hatfield 0 - 2 Colney Heath Reserves
MENSAH, C
ROBINSON, N
Evergreen 2 - 3 Old Parmiterians
McCarroll, C
Wheatley, M
Booth, J
Corieves, DP
Garratt, T
Hampstead Heath 1 - 4 Buntingford Town
Selbo, D
Babbage, C
Babbage, J
Barker, R
O'Brien, C (og)
Hatfield Town Res Reserves 3 - 1 Kimpton Rovers
Budge, J
Suart, LL
Voight, B
Wickham, C
Kelly, K
Knebworth 3 - 2 Hinton
Brookes, A
Smith, CD (2)
Puchalla, A
Spackman, J
RESERVE AND DEVELOPMENT North and East Division
Cuffley Reserves 1 - 1 Letchworth Garden City Eagles Reserves
Rowe, D
Bogie, F
RESERVE AND DEVELOPMENT South and West Division
Bovingdon Reserves 6 - 2 Lemsford Reserves
Coates, L
Gray, T (5)
Mill End Sports Reserves 3 - 2 Evergreen Reserves
Carbon, C
Parkes, DJ
Cadmore, A (og)
Laflin, H (og)
Old Parmiterians Reserves 4 - 7 Bedmond Sports and Social Club Reserves
Colman, C
Da-Sila, J (2)
Wallis, J
Higgs, JL (3)
Knill, MM
Starling, MM (2)
Woods, C
Sandridge Rovers Reserves 1 - 3 Sarratt Reserves
Greatorex, C
Shurville, TA
Walker, C
Aubrey Cup Round 1
Bushey Sports Club 2 - 1 Broadfields
Herts FA Intermediate Cup Round 1
Cheshunt Reserves P - P Wodson Park Reserves
Herts FA Junior Cup Round 2
St Albans Romans 3 - 5 FC Lemsford
Cousins, P
Davis, RA
Hunt, G
Lawton, A
Robson, S
Long Marston 3 - 4 Inter Hoddesdon
Northolt 2 - 1 Cottered
Albury 1 - 1 Hunton Bridge
(7-6 Pens, 1-1 FT)
Croxley Green 2 - 0 Balmoral Grove
Brock, H
Yallop, J
St Ippolyts 1 - 3 Heath Rovers Reserves
Oracle Components 4 - 3 Allenburys
The Engineer Harpenden 1 - 0 Potten End
Tring Titans 1 - 6 Wormley YFC
Constantinides, S
Darwin, J (3)
Hoy, B
Sinclair, L
Goffs Oak Crusaders 3 - 1 Mangrove
Cordwell, D
Okamback, M
Wells, C
Tring Athletic 'A' 2 - 1 Buntingford Wanderers
JC United 2 - 1 Buntingford Town Reserves
Wedge, J
Berkhamsted Sports 4 - 2 Abbots Langley
FC Cornerstone 4 - 2 Bury Rangers
King William 5 - 1 Langleybury Cricket Club
London Colney Blues 10 - 0 Much Hadham
Global 1 - 2 Hertford Town U21s
Hadley 'A' 7 - 2 Knebworth Reserves
Harpenden Rovers 'A' 5 - 1 Turnford Tigers
Barmond United 1 - 4 Harpenden Rovers Reserves
Show in format suitable for cut-and-pasting to a word-processor.
Show in format (no details) suitable for cut-and-pasting to a word-processor.